preloader

 

HAKKIMIZDA ...

2003 yılında teknolojiyi hizmet olarak siz işortaklarımıza sunmak üzere çıktığımız yola, 2015 yılı itibari ile Davinci Teknoloji Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak devam ediyoruz.  

 
17 yıllık tecrübemizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek iş ortaklarımızın hizmetine sunuyoruz. İş ortaklarımıza doğru teknolojik desteği kullanmalarını sağlayarak zaman ve işgücü kaynaklarından tasarruf etmelerini sağlıyoruz. İşimizi severek, gerektiğinde özveri ile yapıyoruz.
 
Fuar, kongre ve konferanslar gibi etkinliklere bilişim altyapıları kurulumları, bilgisayar & bilişim malzemeleri kiralama hizmetleri, video konferans sistemleri kiralama hizmetleri, dijital bilgilendirme sistemleri kurulumları, firmalara network, internet, bilişim sistemleri, yazılımlar konusunda destekler verdik. Toplantı odaları, acil durum odaları, güvenlik kontrol odaları gibi ileri teknoloji içeren sistemlerin projelendirilmesi konusunda danışmanlık hizmetleri verdik. Yurtdışında bu konularda faaliyet gösteren firmaların Türkiye temsilciliklerini aldık.
 
Davinci Teknoloji olarak; verdiğimiz hizmetlere yenilerini ekledik. Digital bilgi sistemleri projeleri, CommBooth projesi ve imalatı, birçok model ve özellikte KIOSK ve totem projeleri ve imalatları yaptık. Swisscom’un Türkiye’de otellerde verdiği network hizmetlerini gerçekleştirdik. AP, IP, LAN, WAN, VLAN, sunucu odaları, güvenlik cihazları, ödeme cihazları gibi sistemlerin kurulumlarını gerçekleştirdik. KIOSK yazılımları, data toplama yazılımları, fuar plan yazılımları, eğlenceli yarışma yazılımları, SQL veri tabanı üzerine Visual studio ile yazılan bir çok yazılım yaptık. Logo DB ve PDKS program database’leri üzerinden veri toplayarak çalışan, depo çıkış programları, envanter & zimmet programları ve PDKS ek sistem programları yazılımlarını gerçekleştirdik.
 
 
 
Bu hizmetlerimize ek olarak;
 
   - Danışmanlık hizmetleri 
   - Cihaz ve yazılımlar konusunda bakım ve destek hizmetleri 
   - Network, VLAN, fiber ve bakır kablolama ve pop noktaları kurulum hizmetleri 
   - Bilgisayar, notebook, yazıcı gibi cihazlara onarım hizmetleri 
   - İhtiyaç duyduğunuzda bilişim ekibinize ek destek personel hizmetleri veriyoruz.